Mateřská škola SLUNÍČKO

Uspávání broučků

Uspávání broučků 1

24. října proběhla tradiční podzimní akce naší školky tentokrát s názvem Uspávání broučku. Společně jsme se sešli na zahradě naší školky, kde jsme tanečkem Beruška přivítali naše maminky, tatínky, babičky a rodinné příslušníky. Pro děti byly připravené úkoly a dílničky.

Děti si mohly vyrobit z přírodnin a provázku pavučinku a nebo nazdobit kamínek, prolézat pavučinou jako pavouček, lovit broučky ve sklenicích, skákat v pytli jako brouček do svého domečku a spoustu jiných úkolů. Pak děti pomocí básničky a písničky uložili broučky k zimnímu spánku. Všichni se mohli zahřát čajem a posilnit se dobrotami, které byly připravené na stolečcích. Každý dostal perníček s motivem berušky a medaili na památku. Děkujeme všem, kteří se na akci jakkoli podíleli, přinesly dobrůtky na stůl a nebo přispěli korunkou do kasičky. Výtěžek z akce bude použit pro děti na Mikuláše. Děkujeme všem rodičům, kteří vyrobili s dětmi domeček pro broučky a přinesly ho na zahradu školky. Doufáme, že i přes nepříznivé počasí jste si akci užili a budeme se těšit zase někdy příště.

více foto:

https://photos.app.goo.gl/k5utNRLu6QxMyRno8

Pro rodiče

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Svátek

Svátek má Dana

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den dětství
  • Mezinárodní den hor
  • Mezinárodní den solidarity s ženami a dětmi Afriky

Zítra má svátek Simona