Mateřská škola SLUNÍČKO

O škole

Jsme dvoutřídní mateřská škola s individuálním přístupem k dítěti a jeho rodině. Předškolní vzdělávání realizujeme podle vlastního Školního vzdělávacího programu ,,Poznáváme svět se Sluníčkem“. Úzce se zaměřujeme na spolupráci s rodinou, vedení dětí ke zdravému životnímu stylu, k pohybovým aktivitám, estetické výchově a environmentální výchově.

Mateřská škola je umístěna v zámeckém parku obce Miroslavi v klidném a pěkném přírodním prostředí. Okolí budovy tvoří rozlehlá školní zahrada se vzrostlými stromy, travnatou plochou, zahradními a herními prvky. Děti zde mají krásný výhled na obec Miroslav a možnost aktivně vnímat krásy a rozmanitosti přírody.

Součástí školy je tělocvična, kterou pravidelně využíváme.

Naší snahou je vytvářet takové podmínky, aby se zde děti cítily spokojeně, jistě, bezpečně a byly obklopeny příjemným prostředím a mnoha podněty. Přejeme si, aby se děti do mateřské školy těšily, byly zde spokojené, učily se žít v kolektivu svých vrstevníků, dodržovaly pravidla prosociálního chování, získaly nové zážitky, poznatky a dovednosti.

Poznejte náš tým

O vaše děti se starají kvalifikované paní učitelky, které práce s dětmi baví a inspiruje.

Jana Sobotková

O škole

Svátek má Vilém

Zítra má svátek Maxmilián