Šablony II

Školka se zapojila do programu Šablony II., který je dotován z EU fondů.

Finance z toho projektu posloužili na projektové dny v I mimo mateřskou školu, na personální podporu– školního asistenta, který vypomáhal ve třídě soviček a vzdělávání pedagogických pracovníků. Ze zbývajících peněz jsme nyní o prázdninách mohli nakoupit nové koloběžky a odstrkovadla pro děti, lega a stavebnice na rozvoj jemné motoriky, představivosti a fantazie, obrázkový materiál a knihy na rozvoj komunikačních dovedností, mikrofon s příslušenstvím, který určitě využijeme na akcích pro veřejnost či besídkách pro rodiče a k pořízení pomůcek na rozvoj pohybových dovedností, matematické a čtenářské gramotnosti. Libí se Vám? Snažíme se rozvíjet aktivní tvořivost dítěte, důvěru ve vlastní schopnosti, pěstovat v nich kamarádství a mezilidské vztahy, respektovat jeden druhého. Dále chceme rozvíjet a podporovat samostatnost, zdravé sebevědomí, fantazii, tvořivost a pohybové aktivity.

Svátek má Soňa

• Zelený čtvrtek