Mateřská škola SLUNÍČKO

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark 1

Svátečně vyzdobená zahrada přivítala dnes 12. prosince všechny, kteří se přišli podívat na vánoční jarmark. Na zahradě školy je přivítaly stoly s výrobky našich dětí.

I ti nejmenší vyrobili jednoduché vánoční dekorace, svícny, andílky, baňky, stromečky, a spoustu milých vánočních předmětů, které určitě udělali radost nejen rodičům, ale i všem, kteří je na stáncích obdivovali. Vánoční atmosféru umocnila i vystoupení dětí. Zazněly vánoční písně a koledy a básničky. Pro děti byla připravená dílničky, kde si mohly nazdobit ozdobu ze dřeva nebo vyrobit ze špachtle stromeček. Návštěvníci jarmarku mohli také ochutnat vánoční cukroví a perníčky, které spolu s punčem dotvářely vánoční pohodu. Vánoční jarmark se i přes vysokou nemocnost dětí, vydařil, všichni odcházeli domů spokojeni s pocitem příjemně stráveného odpoledne.

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem pedagogům, rodičům, zaměstnancům a přátelům školy, kteří přispěli svou aktivitou, pečením a nadšením k úžasné atmosféře a úspěšnosti jarmarku.

Všem Vám přeji krásný adventní čas, strávený ve zdraví v kruhu svých nejbližších.

Simona Šupková, ředitelka školy

foto:

https://photos.app.goo.gl/BMXxr1tFQZZm9RbG7

Pro rodiče

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Svátek

Svátek má Horymír

Zítra má svátek Bedřich